Tymawa zachód słońca agroturystyka Hektor

O nas

Zapraszamy wszystkich miłośników przyrody, poszukujących ciszy i spokoju, zmęczonych codziennym pośpiechem i szybkim rytmem życia,  do spędzenia u nas urlopu.

Z pewnością nie zabraknie miłych wspomnień :)

W Tymawie znajdziesz się pośród lasów, pól i jezior. Czas będziesz mógł spędzać leniwie – na przykład oddając się interesującej lekturze z poziomu hamaka, od czasu do czasu spoglądając na kolorowe łąki ciągnące się aż po odległy horyzont (zdjęcie na górze strony to właśnie ten widok!). Jeśli jednak wolisz odpoczywać aktywnie – proponujemy zwiedzić okolicę spacerem, płynąc kajakiem lub jeżdżąc na rowerze (na przykład na pola Grunwaldu lub przez okoliczne lasy gdzie można natknąć się na poniemieckie umocnienia lub pozostałości po grodzie plemienia Sasinów). Dla miłośników dalszych wypadów polecamy wycieczki do Olsztynka (Skansen Budownictwa Ludowego), Ostródy (wieża widokowa, bulwar nad jeziorem, narty wodne na wyciągu), Nidzicy lub Olsztyna (Starówka z Zamkiem Kapituły Warmińskiej, planetarium). Jeśli jesteś miłośnikiem fotografii lub interesuje cię żywa przyroda, to masz dużą szansę na spotkanie dzikich zwierząt, które podchodzą w okolice pensjonatu. Wędkarze zapewne spędzać będą całe dnie polując na TAAAKĄ rybę nad pobliskim jeziorem (mniej cierpliwym proponujemy łowisko specjalne Swaderki).

Do dyspozycji naszych gości mamy przygotowane pięć pokoi – każdy z łazienką, kuchnię oraz salon z kominkiem. Pokoje są dwu, trzy i czteroosobowe (łóżka piętrowe lub pojedyncze), część z nich z osobnym, niekrępującym wejściem z zewnątrz. Miłośnikom ciepła oferujemy wizytę w naszej saunie. Obok domu mamy miejsce na ognisko i wiatę grillową z wędzarnią. Na ogrodzonym terenie znajduje się parking dla gości.

Na miejscu można wypożyczyć rowery, kajaki, kije do Nordic Walking, a zimą narty biegowe i sanki.

Od najbliższego jeziora dzieli nas 1 km, od restauracji 2,5 km, od sklepu 3 km.

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU

INFORMACJA:

kom: +48 668 305 710

e-mail: tymawa@tymawa.pl

Facebookinstagram